Od autora:

Witam serdecznie na mojej autorskiej stronie internetowej. Znajdziesz tu zbiór prac stanowiących portfolio mojej twórczości. Głównym elementem strony są wpisy prowadzone w formie bloga w kolejności od najnowszych do najstarszych. Wpisy stanowią zapis fotograficzny odwiedzanych przeze mnie miejsc z ich opisem, galerią fotografii oraz lokalizacją na mapach Google. Ponad to obejrzysz tu filmy z mojego kanału na platformie YouTube oraz inne prace graficzne(fotomontaże, strony www, renowacje zdjęć, loga, plakaty wizytówki etc.), które zawierają się w moim autorskim portfolio. Dziękuje serdecznie za poświęcony tu czas. Zapraszam także do kontaktu za pośrednictwem formularza. W dalszej części pomocy zamieszczę informację jak poruszać się po stronie.

Zapraszam i pozdrawiam
Robert Porajewski

Strona główna – Wpisy:

Wpisy znajdują się na stronie głównej a dostęp do nich możesz uzyskać na szereg sposobów. Najprostszy z nich to użycie kółka myszy. Przesuwając kółko myszy w dół przechodzimy kolejno po wpisach poczynając od najnowszego do najstarszego. Przesuwając kółko myszy w górę wrócimy do wcześniejszych wpisów. Drugi sposób polega na kliknięciu myszką w wybrane kółko reprezentujące położenie wpisu w kolejce. Po kliknięciu w wybrane, strona przewinie się do niego automatycznie. Kółka wpisów znajdują się po prawej stronie ekranu w połowie jego wysokości. Wpis możemy także wywołać korzystając z menu rozwijanego znajdującego się w menu głównym strony pod pozycją FOTO. Wystarczy najechać na nią i wybrać pozycję z listy.

/FOTO/
Zdjęcia ze wszystkich wpisów zbiorczo obejrzysz klikając na klawisz FOTO znajdujący się w menu główny,

Każdy wpis opatrzony jest w stronę tytułową z tematem wpisu i zdjęciem przewodnim widocznym w tle. Klikając na temat wpisu uzyskamy dostęp do zawartości gdzie znajdziemy sekcję: opis miejsca z linkiem do źródła, galerię moich fotografii oraz lokalizacji w postaci mapy.

Nawigacja:

Korzystanie ze strony robertporajewski.pl w pozostałej jej części nie rożni się niczym od innych stron internetowych. Do każdego miejsca dotrzecie za pośrednictwem menu głównego. Warto dodać. że pozycje FOTO, VIDEO oraz CREATIO są rozwijane i pozwalają wybrać konkretny wpis z sekcji.

/VIDEO/
Zdjęcia ze wszystkich wpisów zbiorczo obejrzysz klikając na klawisz VIDEO znajdujący się w menu główny,

/CREATIO/
Zbiór moich prac graficznych stanowiących portfolio,